Kontkat
Zapytanie e-mail
Wsparcie
O firmie

Kontakt

Biuro Obsługi Klienta
ul. Zagórska 1
42-500 Będzin

Email: biuro@borotek.pl
Tel.: +48 32 720 27 83

ZABEZPIECZENIA (ALARMY, KAMERY)


Skoro trafiliście na naszą stronę to pewnie się zastanawiacie stosując różne kryteria nad wyborem firmy instalującej dla was system alarmowy, czy też system telewizji obserwacyjnej. Chcielibyśmy już na wstępnie zauważyć subtelną różnicę: my nie sprzedajemy systemów alarmowych… my sprzedajemy systemy bezpieczeństwa które mają zapewnić Wam użytkownikom niezawodne działanie i ochronę waszego majątku. Nie działamy jak popularne na rynku Agencje Ochrony instalując wam tani system o niezbyt wygórowanych parametrach. My dobieramy nasze systemy w oparciu o potrzeby klienta i wymagania stawiane przez obiekty nie kierując się zasadą cena czyni cuda – nie jesteśmy cudotwórcami - zapewniamy jakość działania. Oddajemy tobie kliencie wsparcie techniczne, zapewniamy ciągłość funkcjonowania niezwłocznie po zgłoszeniu awarii, jesteśmy dyspozycyjni i możemy wspierać cię w kompleksowo w usługach powiązanych.


Firma nasza świadczy usługi w zakresie zabezpieczeń zarówno na użytkowników indywidualnych, jak i dla małych, średnich i wielkich przedsiębiorstw. Projektujemy i wdrażamy skomplikowane instalacje monitoringu oraz alarmowe. Nasze usługi i produkty są objęte serwisem dostępnym przez 24 godziny na dobę.

Do wachlarzu naszych usług dotyczących systemów zabezpieczeń możemy zaliczyć:


 • Systemy alarmowe (SSWiN)
  Systemy alarmowy wykonujemny od podstaw lub przy współpracy z instalatorami elektrycznymi. Do budowy nowych alarmów wykorzystujemy centrale firmy SATEL. Wykonujemy konserwacje i serwisujemy systemy zarówno wykonane przez naszą firmę, jak i przez firmy obce. Dowodem naszej wiarygodności jest koncesja Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz zadowolenie naszych klientów.
 • Systemy telewizji obserwacyjnej (CCTV)
  Systemy telewizji przemysłowej (obserwacyjnej, dozorowej) wykonujemy w oparciu o wiodących producentów sprzętu na rynku, min.: HIKVISION, DAHUA. Gwarantujemy profesjonalny montaż urządzeń. Instalowany przez nas monitoring posiada możliwość zdalnego zarządznia i podglądu za pośrednictwem Internetu.
 • Konserwacje okresowe
  Gwarantujemy okresowe przeglądy i konserwacje urządzeń. Wykonujemy je przynajmniej raz do roku lub częściej, zależnie od wymagań klienta lub obowiązujących norm.
 • Modernizację istniejących systemów zabezpieczeń wykonujemy zgodnie z obowiązującymi normami.
 • Systemy kontrola dostępu (KD)
  Oferowane przez nas rozwiązania najczęściej opieramy o system ACCO-SATEL.
 • Integracja różnych systemów z systemem alarmowym
  Ułatwia sterowanie i kontrolę instalacji (jak np. automatyka domu, rolety, sterowanie bram i oświetlenia) za pośrednictwem systemu alarmowego. Całym systemem można kierować za pośrednictwem Internetu, telefonu komórkowego, czy też panelu operatorskiego.

W ramach realizowanych zleceń gwarantujemy:


 • pomoc techniczną oraz konsultacje
 • dyspozycyjność w przypadku ustrek - także w weekendy i dni wolne od pracy
 • indywidualną obsługę
 • ... oraz inne usługi i działania gwarantowane w ramach wykonywanych projektów